Aktualności

April 30, 2021

Na co należy zwrócić uwagę przy stosowaniu kolorowych koralików szklanych

Koraliki witrażowe to stosunkowo nowy rodzaj produktów z koralików szklanych, więc na co należy zwrócić uwagę podczas korzystania z tego produktu?Jako profesjonalna fabryka perełek szklanych, przedstawmy Ci instrukcje korzystania z kolorowych koralików szklanych, abyś mógł lepiej je zrozumieć.

najnowsze wiadomości o firmie Na co należy zwrócić uwagę przy stosowaniu kolorowych koralików szklanych  0

Kolorowe koraliki szklane to stosunkowo nowy rodzaj produktu dekoracyjnego do ścian zewnętrznych, które są odpornymi na ścieranie koralikami szklanymi.Jego instrukcje użytkowania:

1. Przed szlifowaniem kolorowych kulek szklanych należy oczyścić kulki szklane i wewnętrzną ścianę korpusu szlifierki.

2. W zależności od różnych lepkości, twardości i wielkości cząstek dyspersji mielonego materiału oraz wymagań dotyczących mielenia, należy wybrać odpowiednią odmianę, specyfikację i ilość kulek szklanych.

3. Nie pozwól, aby perełki szklane pracowały przez długi czas, gdy w młynie brakuje materiału.Następnie kolorowe kulki szklane mogą zostać zmiażdżone w młynku podczas pracy z dużą prędkością.

4. Rozdrobniony materiał należy najpierw wsypać do bębna młynka, a następnie włożyć odpowiednią ilość perełek szklanych.Po uruchomieniu szlifierki stopniowo dodawane są kulki szklane.Ilość wypełnienia wynosi zazwyczaj 70 do 85 procent objętości cylindra młynka.

Koraliki witrażowe mają wiele zalet, takich jak jaśniejszy i pełniejszy kolor, dużą trwałość, odporność na wiatr i światło słoneczne, niełatwo wyblaknąć i niełatwo zdeformować.Może być szeroko stosowany w różnych specjalnych znakach drogowych, ścianach zewnętrznych budynków i dekoracji ogrodów, odzieży i akcesoriach oraz na innych polach.

Szczegóły kontaktu