Aktualności

April 30, 2021

Ile wiesz o pustych szklanych koralikach?

Jest to pierwszy wybór wielu konsumentów, a ten produkt w postaci szklanych koralików został również doceniony przez wielu konsumentów.Przedstawmy Ci powody, dla których pusta szklana kulka jest popularna, abyś mógł ją lepiej zrozumieć!

najnowsze wiadomości o firmie Ile wiesz o pustych szklanych koralikach?  0

Przede wszystkim puste szklane mikrosfery mogą skutecznie poprawić właściwości płynięcia i mogą skutecznie zmniejszyć lepkość i wewnętrzne naprężenia mieszanki żywicy, co może zwiększyć wydajność produkcji o 15% do 20%.

 

Po drugie, puste w środku mikrokulki szklane mają doskonałą powierzchnię właściwą i niską absorpcję oleju.Charakteryzują się wysoką wydajnością wypełniania, co pozwala skutecznie zmniejszyć ilość stosowanej żywicy, zwiększyć ilość wypełniaczy oraz skutecznie obniżyć koszty.

 

Wówczas puste szklane kulki mogą skutecznie zmniejszyć skurcz i wypaczenie produktu i oczywiście mogą również skutecznie poprawić ciągliwość i odporność produktu na uderzenia, a jego twardość powierzchni jest również bardzo duża.W porównaniu z innymi produktami z koralików szklanych, jego koszt objętościowy jest bardziej ekonomiczny.

Szczegóły kontaktu